Webinaria maturalne

 

Tutaj znajdziesz retransmisje webinariów maturalnych. Podczas webinarów nasi eksperci udzielają  cennych wskazówek na czym się skoncentrować i czego unikać, aby dobrze wykorzystać czas przygotowań do matury.

Praktyczne sposoby na arkusz maturalny przed maturą 2024

Od czego zacząć rozwiązywanie arkusza? Z jakimi problemami możesz się spotkać w trakcie wykonywania zadań? Czy w arkuszu mogą się pojawić egzaminacyjne „pułapki”? Jak pracować z zadaniami, aby o niczym nie zapomnieć?
Odpowiedzi na powyższe pytania udzielą w materiałach filmowych eksperci Nowej Ery. W filmach wykorzystano arkusze próbnej matury opracowane przez Nową Erę. To aż 8 przedmiotów maturalnych i 8 rozwiązanych arkuszy!

Spotkania z ekspertami maturalnymi na Salonie maturzystów 2023!

W ramach Salonu maturzystów zorganizowaliśmy cykl spotkań na uczelniach wyższych w wybranych miejscowościach. Wszystkie spotkania były rejestrowane i można obejrzeć ich transmisje. W trakcie spotkań nasi eksperci opowiadali o tym, co będzie wymagane na maturze 2024 z poszczególnych przedmiotów. Ze spotkań dowiesz się również, kiedy zacząć przygotowania i jak je zaplanować, a także na co zwrócić szczególną uwagę i z jakich materiałów korzystać.