MATURA 2023. Rozwiązywanie arkuszy maturalnych – wskazówki

2023-03-22

Chemia - spotkanie online prowadzone przez dr Karol Dudek-Różycki, dr Michał Płotek, dr Tomasz Wichur

Program spotkania:

W czasie webinarium pracownicy naukowi Wydziału Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie szczegółowo omówią wszystkie zadania, które znalazły się w tegorocznym próbnym arkuszu maturalnym z chemii wydawnictwa Nowa Era.

O prowadzących:

dr Karol Dudek-Różycki, pracownik Wydziału Chemii UJ oraz jednego z krakowskich liceów. Popularyzator chemii. Autor prac naukowych w zakresie dydaktyki chemii, repetytoriów oraz licznych zbiorów zadań i opracowań dla uczniów i nauczycieli. Egzaminator maturalny, członek Kolegium Arbitrażu Egzaminacyjnego, rzeczoznawca MEN ds. podręczników, doradca metodyczny MCDN dla Miasta Krakowa i powiatu krakowskiego, nauczyciel w „Szkole z TVP”.

dr Michał Płotek, pracownik Wydziału Chemii UJ i krakowskiej ASP. Popularyzator nauki. Autor repetytoriów oraz licznych zbiorów zadań i opracowań dla uczniów i nauczycieli. Egzaminator maturalny, członek Kolegium Arbitrażu Egzaminacyjnego, rzeczoznawca MEN ds. podręczników, nauczyciel w „Szkole z TVP”.

dr Tomasz Wichur, absolwent Wydziału Chemii UJ, obecnie pracownik naukowy w Katedrze Chemii Farmaceutycznej Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum i nauczyciel chemii w jednym z krakowskich liceów. Autor zbiorów zadań i repetytoriów dla maturzystów, pasjonat chemii i jej dydaktyki.